HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 6 w roku szkolnym 2013/2014 PDF Drukuj Email

 PRZEDMIOTOWE:

  • Finalistka konkurs "Matematyczne preteksty"- Irena Grzesik z kl. 1A
  • Laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z Bilogii - Natalia Laskowska z klasy 2C
  • 2 miejsce w dyktandzie szkolny - Marta Szczepanek
  • 3 miejsce w dyktandzie szkolny -Katarzyna Baraniecka

ARTYSTYCZNE:

  • 3 miejsce - w Międzyszkolnym Konkursie "TAM, GDZIE LWOWSKIE ŚPIĄ ORLĘTA - 95 ROCZNICA OBRONY LWOWA" zajął uczeń Olivier Cudok z kl. 3D
  • Laureatki konkursu plastycznego z cyklu "W Galerii Malarstwa Polskiego" - Wiktoria Ciemia i Kasandra Woszczyk z kl. 2C
  • 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim  z cyklu "Śląskie Tradycje"  - Agata Kraus z kl.3C
  • 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim  z cyklu "Śląskie Tradycje"  - Małgorzata Baneh kl 2A
  • 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Z literaturą za pan brat" - Agata Kraus i Alicja Kuśpik
  • 2 miejsce w Miejskim Konkursie "Rzecz o Sławomirze Mrożku" - Alicja Duczmańska z klasy 2C
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie "Rzecz o Sławomirze Mrożku" - Martyna Radomska z klasy 2C
  • 3 miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Tuwim Wierszem Mówił" - Aleksandra Iszkuło
  • 2 miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Tuwim Wierszem Mówił" - Wiktoria Gajos
  • 1 miejsce w Szkolnym Komnkursie Piosenki w Języku Angielskim - Aleksandra Dudek, Karolina Musiatowicz
  • 2 miejsce  w Szkolnym Komnkursie Piosenki w Języku Angielskim - Katarzyna Baraniecka
  • wyróżnienie w MIędzyszkolny konkursie plastycznym "Portret Charakterystyczny" -Dominika Frankowska
  • 2 miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Martwa Natura" - Dominkika Frankowska
  • 2 miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Martwa Natura" - Alicja Bonich
  • 3 miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Martwa Natura" - Katarzyna Baraniecka

 SPORTOWE:

 

  • 2 miejsce w MIstrzostwach Katowc w piłce ręcznej chłopców gimnazjum - klasa 3D
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływamiu gimnazjum (sztafeta chłopców 8x 50m) -klasa 3D
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Śląska kategoria kadetów v-16 - klasa 3D
  • Filnaliści mistrzostw województwa śląskiego szkól gimnazjalnych - klasa 3D
  • zakwalifikowali się do półfinału Mistrzostw Polski Ligi Koszykówki Kadetów V-16 - klasa 3D
  • Mistrzostwo Polski w piłce nożnej w grupie w14 - Paulina Breikopf z kl. 2A
  • Trzecie miejsce w hokeju na lodzie w seniorskiej drużynie kobiet - Partrycja Pirogowicz z kl. 2A
  • 1 miejsce w Gimnazjadzie stylem klasycznym - Natalia Laskowska z klasy 2C
  • 1 miejsce w Gimnazjadzie stylem motylkowym - Natalia Laskowska z klasy 2C
  • 2 miejsce w Gimnazjadzie stylem klasycznym - Alicja Duczmańska z klasy 2C
  • 3 miejsce w Gimnazjadzie stylem motylkowy - Alicja Duczmańska z klasy 2C
  • 3 miejscew Mistrzostwach Katowic w pływamiu - Mateusz Brzytwa
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływamiu w drużynie stylem dowolnym - Mateusz Brzytwa, Oskar Gruszka
  • I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w Koszykówce Chłopców - reprezentacja chłopców w koszykówce pod opieką p. Jakubca
  • I miejsce  w Zawodach Półfinałowych Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców - reprezentacja chłopców w koszykówce pod opieką p. Jakubca
  • I miejsce w Finale X Gimnazjady Młodzieży Szkolnej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego w Koszykówce Chłopców - reprezentacja chłopców w koszykówce pod opieką p. Jakubca
  • XI miejsce w X Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Halowych Gier Zespołowych Kołobrzeg 2014 w Koszykówce Chłopców - reprezentacja chłopców w koszykówce pod opieką p. Jakubca
  • IV miejsce w Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Polski Kadetów Białystok 2014 - reprezentacja chłopców w koszykówce pod opieką p. Jakubca
  • II miejsce w Mistrzostwach Katowic w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych - reprezentacja chłopców w piłce nożnej pod opieką p. Kąkola
  • I miejsce w III Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Mistrzostwo Katowic - reprezentacja chłopców w piłce nożnej pod opieką p. Kąkola
  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez Miejską Komendę Policji w Katowicach - reprezentacja chłopców w piłce nożnej pod opieką p. Kąkola
  • I miejsce  w klasyfikacji końcowej Gimnazjady Pływackiej - pływacy Gimnazjum pod opieką p. Warczak i p. Jasińskiego

 

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl