HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE PDF Drukuj Email

KOMPUTEROWY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I – III SZKOŁY

PODSTAWOWEJ 

Narysujcie lub namalujcie posługując się komputerem - programem „Paint”:

Projekt okładki książki – „Wiersze dla dzieci” 

 Można zilustrować okładkę  jednego wiersza lub zbioru wierszy. 

Termin oddania prac mija 10.12. 2013 r. 

Wydrukowane i podpisane prace prosimy składać u wychowawcy. Wychowawcy wybiorą laureata konkursu klasowego ( 1 osobę w klasie). Finał konkursu szkolnego odbędzie się w piątek 13.12.2013 r. w sali komputerowej 215.

 

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl