@ BEZPIECZENY INTERNET @

sieciakicos tam

"Plik i Folder w Sieci" PDF Drukuj Email

W poniedziałek (18.11.2013 r.) gościliśmy Grupę Zygzaki. Dała ona przedstawienie 2013-09-21 161332przygotowane w ramach projektu edukacyjnego „Bądźmy bezpieczni w Internecie”. W interaktywnym spektaklu dwaj bohaterowie wytłumaczyli najmłodszym: co to jest Internet, jakie zagrożenia płyną z nieświadomego surfowania w sieci oraz jak najlepiej wykorzystywać komputer.  Na zakończenie dzieci odpowiadały na pytania dotyczące występu. Klasy 1-3 szkoły podstawowej poradziły sobie wspaniale z odpowiedziami.