TYDZIEŃ POLSKI PDF Drukuj Email

Dnia 4 listopada rozpoczął się TYDZIEŃ POLSKI . W poniedziałek klasy I, II i III wykonały piękne prace plastyczne związane z przygotowaniem obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Rozwiesiły je w klasach i na korytarzach szkolnych. We wtorek (5 listopada) odbył się  apel, na który wszyscy uczniowie przebrali się w barwy narodowe. Prezentacje klas na apelu wypadły wspaniale. Przedstawiono kulturę, naukę, krajobrazy i tradycje kulinarne Polski. Apel zakończył się wspólnym zdjęciem społeczności szkolnej.

2013-11-05 203601