Zebrania i konsultacje

Reklama Programu Autorskiego PDF Drukuj Email

Rok szkolny 2008/2009

Image
W przyszłym roku szkolnym uczniowie klasy pierwszej będą mogli skorzystać z zajęć, które przybliżą im świat komputerów. Na zajęciach tych, organizowanych raz w tygodniu, dzieci będą mogły pisać, rysować i liczyć. Program autorski
Image „Komputer pomaga w nauce czytania i pisania” realizowany jest w naszej szkole z sukcesem już od 6 lat. Uczniowie klasy autorskiej szybciej i lepiej poszerzają wiedzę o otaczającym ich świecie oraz zapoznają się z możliwościami wykorzystania komputera w różnych dziedzinach życia. Świadczą o tym nagrody zdobywane przez nich w komputerowych konkursach plastycznych oraz osiągnięcia w innych dziedzinach szkolnych. Zajęcia zintegrowane o profilu komputerowym prowadzić będzie pani Beata Mąsior.

Więcej o programie na stronie: http://www.programautorski.pl/