Sprawozdanie z Mistrzostw Katowic 2013 PDF Drukuj Email

Magdalena Kycler piąta w Mistrzostwach Katowic w szachach!

Uczniowie naszej szkoły w składzie:
Magdalena Kycler, Wojciech Sontowski, Łukasz Hetman, Wiktor Czarnota, Tymoteusz Baran, Paweł Wojtaszek, Błażej Babczyński, Leonard Laskowski, Tymon Gądzik, Igor Parnowski wystąpili w Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych w Szachach.
Największe gratulacje należą się Magdalenie Kycler, która w grupie dziewcząt zajęła 5 miejsce z dorobkiem 4,5/7pkt!
Z chłopców najlepiej zaprezentowali się Igor Parnowski, Tymon Gądzik i Leonard Laskowski, którzy w grupie 31 szachistów z klas I-III zajęli kolejno miejsca 10, 11 i 12 zdobywając 4/7pkt.
W Mistrzostwach wzięło udział 102 szachistów i szachistek z katowickich szkół.

Dziękuję za zorganizowanie wyjazdu na turniej i opiekę.

Tomasz Światłoch