Konkurs "Z pamiętnika Mola Książkowego" PDF Drukuj Email

UWAGA KONKURS !!!

„Z PAMIĘTNIKA MOLA KSIĄŻKOWEGO”

Klasy II-III:

• należy przeczytać 10 książek i opracować w formie zeszytu (wielkość A-5);
                                                                     - tytuł książki
                                                                  W Pamiętniku Mola książkowego należy(do wyboru):
                                                                     - narysować głównego bohatera (lub)
                                                                     - narysować najsympatyczniejszą sytuację (lub)
                                                                     - narysować pouczającą sytuację (lub)
                                                                     - narysować humorystyczne zdarzenie (lub)

- narysować to, co cię poruszyło, zaintrygowało, spodobało,
                                                                        czym chciałbyś podzielić się, bo jest warte przekazania.
                                                                   * rysunki powinny być opatrzone krótkim komentarzem

Klasy IV-VI:
• należy przeczytać
10 książek i opracować w formie zeszytu (wielkość A-5);

- tytuł książki
   - ilustrator książki (jeśli jest)
   - nazwa wydawnictwa
   - miejsce i rok wydania
W Pamiętniku Mola książkowego należy (do wyboru):
   - opisać głównego bohatera (lub)
   - opisać najsympatyczniejszą sytuację (lub)
   - opisać pouczającą sytuację (lub)
   - opisać humorystyczne zdarzenie (lub)
   - opisać to, co cię poruszyło, zaintrygowało, spodobało, czym chciałbyś podzielić się, bo jest warte przekazania.
* w pracach pisemnych mile widziany mały rysunek

Klasy I-III Gimnazjum

• należy przeczytać 10 książek i opracować w formie zeszytu (wielkość A-5);

- tytuł książki
                                                            - ilustrator książki (jeśli jest)
                                                            - nazwa wydawnictwa
                                                            - miejsce i rok wydania

W Pamiętniku Mola książkowego należy

- opisać to, co cię poruszyło, zaintrygowało, spodobało, czym chciałbyś

podzielić się, bo jest warte przekazania.

Prace będą przyjmowane w bibliotece szkolnej do 15 maja 2014 r.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie