Konkurs fotograficzny "Barwy jesieni" PDF Drukuj Email

Fotograf777aWszystkich zainteresowanych fotografią zapraszamy do udziału
w konkursie:

barwy jesieniWkrótce jesień otuli nas swoimi kolorami, odcieniami czerwieni, żółci, brązu i zieleni. Wieczorne mgły, odlatujące ptaki... Czy da się uchwycić ten magiczny czas jesieni? Jeśli masz aparat fotograficzny, pasjonują cię obrazy zatrzymane w kadrze - to do dzieła!!!  Czekamy właśnie na ciebie.

Prace należy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Konkurs fotograficzny - „Barwy jesieni"

Regulamin:

• Prace powinny być związane z tematem konkursu
  • Prace będą rozpatrywane w 2 kategoriach: Szkoła podstawowa i Gimnazjum
  • Każdy uczestnik może nadesłać do 5 zdjęć
  • Przesyłamy zdjęcia w wersji elektronicznej w formacie jpeg (jpg)
  • Wielkość zdjęcia nie powinna przekraczać 3 MB
  • W e-mailu powinny znaleźć się Imię i Nazwisko oraz klasa
  • Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w konkursie prac o niskiej jakości technicznej lub niespełniających kryteriów konkursu.
  • Termin nadsyłania prac mija 6 listopada 2013 r.
  • Fotografie nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę
  • Zdjęcia przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub bezpośrednio do p.Tarajkowskiego na płycie CD (innym nośniku)
  • Wyniki konkursu oraz wyróżnione zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie szkoły www.zso7.katowice.pl

Wybór zostanie dokonany na podstawie następujących kryteriów:

• Oryginalność punktu widzenia fotografa
  • Stopień przemyślenia kompozycji
  • Siła wyrazu zdjęcia
  • Poprawność ekspozycji
  • Obecność elementów nowatorskich w zdjęciu
  • Zabarwienie emocjonalne
  • Trafność uchwycenia niezwykłego momentu