Remonty i inwestycje

Stypendium - Nauka drogą do sukcesu na Śląsku PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

rozpoczęła się realizacja VI edycji projektu "Nauka droga do sukcesu na Śląsku". W imieniu Samorządu Województwa Śląskiego projekt realizuje Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Celem projektu jest przyznanie wsparcia stypendialnego 400 szczególnie uzdolnionym uczniom z naszego regionu, znajdującym się w sytuacji materialnej istotnie ograniczającej możliwości osobistego i naukowego rozwoju.

W najbliższym czasie, tj. OD 22 WRZEŚNIA DO 31 PAŹDZIERNIKA BR. ZOSTANIE PRZEPROWADZONY NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE STYPENDIUM W RAMACH PROJEKTU.

Szczegółowe informacje o realizowanym projekcie, zamieszczane są na
stronie internetowej www.efs-stypendia.slaskie.pl

Stypendium w ramach projektu Nauka drogą do sukcesu na Śląsku –VI edycja.pdf

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl