HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
wolontariat
Wolontariusz - osoba pracująca bez wynagrodzenia w swoim wolnym czasie
Wolontariat PDF Drukuj Email

MŁODZIEŻ SENIOROM!!!

Uczennice klasy Id w bieżącym roku szkolnym odwiedzały osoby starsze i przewlekle chore przebywające w NZOZ „Karolinka” znajdującym się na naszym osiedlu.- Towarzyszymy chorym słuchając ich wspomnień z lat minionych i z tego co aktualnie przeżywają. Gramy z podopiecznymi w gry planszowe i wykonujemy prace plastyczne - opowiadają gimnazjalistki. 

To swoiste oswajanie ze starością dziewczyny planują przekuć na dalsze pomysły. 2013-09-06 174955

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl