HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
„Niebieskie Migdały” zakończyły zajęcia PDF Drukuj Email

Klub "Niebieskie Migdały" działający w naszej szkole 12 lat zakończył w roku szkolnym 2012/2013 działalność.
Były to zajęcia:

- Komputerowe,
- Sportowe,
- Świetlicowe.

Byliśmy w kinie,przyjechał do nas teatr, magik, mieliśmy różne uroczystości.
Dziękujemy prowadzącym zajęcia: p. Krystianowi Gawlikowi, p. Małgorzacie Hadrian, p. Iwonie Kozdrach, p. Beacie Mąsior, p. Ilonie Piskorskiej, p. Krzysztofowi Rzeszutkowi, p. Annie Urban i pani koordynator Barbarze Gorgoń.

 

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl