znak jakosci

Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach

ubiega się o Znak Jakości Interkl@sa 2013

Konkursy PDF Drukuj Email

Konkursy komputerowe organizowane przez SP 33 od 2010 r.

1. PAŹDZIERNIK 2010 r. Komputerowy Konkurs Plastyczny „Barwy jesieni – Owoce i warzywa”.  Konkurs promował zdrowe odżywianie się i grafikę komputerową. Uczniowie klas 1-6 wykonali prace konkursowe za pomocą programu „Paint”. Konkurs szkolny.

2. MAJ 2011 r. Komputerowy Konkurs Plastyczny: Projekt okładki książki – Wiersze dla dzieci”. Uczniowie klas 1-3 wykonali prace konkursowe za pomocą programu „Paint”. Konkurs promował czytanie książek tradycyjnych i wykorzystanie programu graficznego „Paint” do tworzenia książek. Konkurs szkolny.

3.  PAŹDZIERNIK 2011 r. Komputerowy Konkurs Plastyczny: Projekt okładki książki – Wiersze dla dzieci”. Uczniowie klas 1-3 wykonali prace konkursowe za pomocą programu „Paint”. Konkurs promował czytanie książek tradycyjnych i wykorzystanie programu graficznego „Paint” do tworzenia książek. Konkurs szkolny.

4.  LISTOPAD 2011 r. Komputerowy Konkurs Plastyczny „Barwy jesieni – Owoce i warzywa”.  Konkurs promował zdrowe odżywianie się i grafikę komputerową. Uczniowie klas 1-6 wykonali prace konkursowe za pomocą programu „Paint”. Konkurs szkolny.

5.  STYCZEŃ 2012 r. Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Junior B3 – etap szkolny i powiatowy. Konkurs odbywał się na Platformie SGP Systems.

6.  MARZEC 2012 r. Komputerowy Konkurs Plastyczny:  „Projekt okładki książki – Moja ulubiona baśń”. Uczniowie klas 1-3 wykonali prace konkursowe za pomocą programu „Paint”. Konkurs promował czytanie książek tradycyjnych i wykorzystanie programu graficznego „Paint” do tworzenia książek. Konkurs szkolny.

7.  29.10.2012 r. Komputerowy Konkurs Plastyczny Projekt okładki książki „ Wiersze dla dzieci”, który promuje czytanie książek i posługiwanie się plastycznymi technikami komputerowymi. Konkurs szkolny.

8.  LISTOPAD 2012 Pięcioro uczniów  wzięło udział w szkolnym konkursie Creative Baltie 2012. Który rozwija zainteresowania programistyczne oraz kreatywność tworzenia programów. Uczniowie wzięli udział w etapie szkolnym konkursu.

9. GRUDZIEŃ 2012 r. Konkurs Fotograficzny „Uchwyć magię świąt” – konkurs promował robienie zdjęć i własne spojrzenie na rzeczywistość.

10. GRUDZIEŃ 2012 r. Uczniowie klas 1-6 mieli możliwość uczestniczenia w Programistycznym Konkursie  Baltie Christmas 2012. Konkurs promował tworzenie programów komputerowych o konkretnej tematyce. Jeden z uczniów przeszedł etap szkolny, powiatowy, krajowy i międzynarodowy.

11. 14.03.2013 r. Komputerowy Konkurs Plastyczny Projekt okładki książki „ Moja ulubiona baśń”,  który promuje czytanie książek i posługiwanie się graficznymi technikami komputerowymi. Konkurs szkolny.

12. 22.03.2013 - Międzynarodowy Programistyczny Konkurs Baltie 2013 etap wojewódzki. Organizator – SP 33 w Katowicach.

13.  MARZEC 2013 - Konkurs „Komputerowa pisanka” – konkurs promował posługiwanie się programem „Paint” w działalności twórczej – prace konkursowe uczniowie przesyłali drogą elektroniczną.

14.  MARZEC 2013 - Konkurs na prezentację multimedialną "Święta Wielkanocne w Wielkiej Brytanii"

Easter In Great Britain.ppt

15.  KWIECIEŃ 2013 r. Ogólnopolski  Konkurs na Zaprojektowanie Wiosennej Literki  Scrabble®, który został ogłoszony na stronie internetowej szkoły, prace przesyłane drogą mailową. Konkurs szkolny.

16.  Uczniowie naszej szkoły od wielu lat uczestniczą w szkolnych konkursach na prezentacje multimedialne w ramach odbywającego się w marcu Święta Szkoły. W bieżącym roku szkolnym wykonano prezentacje na temat „ Tradycje mojej szkoły”

Święto szkoły.ppt

17. Prezentacje multimedialne wykonywane są również przez uczniów szkoły podstawowej w ramach odbywających się od kilku lat Szkolnych Dni Europejskich.

Austria.ppt

Holandia.pps

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl