IV Zlot Samorządów Uczniowskich PDF Drukuj Email

18 marca odbył się w naszej szkole już po raz czwarty Zlot Samorządów Uczniowskich. Tym razem pod hasłem "Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni". Na początku obejrzeliśmy występ „Teatru Szóstego Dnia" z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Chorzowie. Następnie wysłuchaliśmy przemówień zaproszonych gości m.in. wystąpienie Posła na sejm RP – Pana Marka Plury, 

W drugiej cześci Zlotu przedstawiciele samorządów wzieli udział w panelach warsztatowych prowadzone przez: przedstawicieli Śląskiego Stowarzyszenia Edukacji i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Akcent", Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Młodzieży Niewidzącej i Słabowidzącej z Chorzowa, pokazowe zajęcia z Dogoterapii, warsztaty dotyczące osób niewidomych prowadzone przez Pana Krzysztofa Wostala oraz projekcja filmu „Miasto bez barier. Modelki" zrealizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji.Wystąpienie Posła na sejm RP – Pana Marka Plury
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl