niebieskie migdały

Zbliżają się wakacje PDF Drukuj Email

Spotkania Klubu „Niebieskie Migdały” w roku szkolnym 2016/2017 dobiegły końca. Wszystkie dzieci wyniosły z nich umiejętności i doświadczenia, które przydadzą im się w przyszłości. Najważniejszą myślą przewodnią jest ta: „Różnimy się – Lubimy się”.

Dyrekcja ZSO 7 oraz opiekunowie programu „Lubimy się bawić” życzą wszystkim Migdałkom udanych i wspaniałych wakacji.

wakacje2

Prace wykonane za pomocą programu „Paint” przez uczestników zajęć komputerowych prowadzonych w ramach programu „Lubimy się bawić”. Temat: Wakacyjne planyOpiekun: mgr Beata Mąsior

Majowe Święta PDF Drukuj Email

Trzy majowe święta:

1 maja - Święto Pracy,

2 maja  - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej,

3 maja - Święto Narodowe Trzeciego Maja;

zachęciły uczestników zajęć komputerowych Klubu „Niebieskie Migdały” do wykonania kompozycji biało-czerwonych. Prace znajdują się poniżej.

2017-05-02 175921

Chrońmy naszą planetę! PDF Drukuj Email

Światowy Dzień Ziemi, który obchodzony jest w kwietniu, został wymyślony po to, żeby wszyscy zdali sobie sprawę z zagrożeń dotyczących naszej planety.  Z tej okazji, na zajęciach komputerowych Klubu „Niebieskie Migdały” uczestnicy zaprojektowali plakaty, przypominające o konieczności ochrony środowiska.

2017-04-29 104208

Wiosenne życzenia od Migdałków PDF Drukuj Email

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Migdałki oraz opiekunowie programu „Lubimy się bawić” składają najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, odpoczynku przy rodzinnym stole, mnóstwa wiosennego optymizmu oraz pomyślności.

2017-04-13 093724

Projekty kartek świątecznych wykonanych w trakcie zajęć komputerowych Klubu „Niebieskie Migdały".

Migdałki witają wiosnę PDF Drukuj Email

Ostatnie zajęcia komputerowe Klubu „Niebieskie Migdały” przebiegły pod hasłem  „Witamy wiosnę” i dały dzieciom możliwość wykazania się znajomością programu „Paint” nabytą w ciągu całego roku. Dywany kwiatów powstały szybko, po zastosowaniu narzędzi „Kopiuj-Wklej”. Oto efekty pracy.

2017-04-08 160431

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>