ZHP

ZHP - aktualności PDF Drukuj Email

Czuwaj!

W tym roku zbiórki zuchowe ( 6-10 lat, klasa 1-3) odbywają się w środy
od 17:45 do 19:15 w sali numer 216. Prowadzącą jest od tego roku dh.
Agata Keyha (kontakt @: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Istnieje również załoga
harcerska (kl. 4-6 podstawówki) i starszoharcerska (gimnazjum). Zbiórki
odbywają się na osiedlu Tysiąclecia, przy stawie Maroko (ul. Piastów 17)
w soboty. Klasy 4-6 od godziny 11:30 do 13:30, gimnazjum od 12.00 do 14.00

Link do strony drużyny:

Czuwaj-Ahoj!
pwd. Patrycja Mańka

90 rocznica powstania Katowickiego Hufca ZHP PDF Drukuj Email

Nowy Rok i już działamy ... Zapraszamy na apel z okazji 90 rocznicy powstania Katowickiego Hufca ZHP, który odbędzie się 4 września o godzinie 17.30 u stóp Wieży Spadochronowej.

My spotykamy się o godzinie 16.30 pod szkołą lub o 17.00 na miejscu w pełnym umundurowaniu

Nowy Rok - Nowe Wyzwania PDF Drukuj Email

Jesteś gotowy przeżyć niezapomniane chwile??

Jesteś gotowy sprostać naszym wyzwaniom??

No to czekamy na Ciebie !!!
Już w najbliższy czwartek o godzinie 16.30
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 na Witosa
odbędzie się nasza pierwsza zbiórka w sali 149

ZAPRASZAMY

Dzieci i młodzież w wieku od 6 do 25 lat na zbiórki zuchowe i harcerskie. Naszą pasją jest woda, poznawanie jej głębin i poruszania się po niej na tym co się unosi ;))

24 DHP - Odrzański Spływ Wiosenny PDF Drukuj Email

osw wil4Uczniowie z naszej szkoły należący do 24 Harcerskiej Drużyny Wodnej Próbnej wzięli udział w największym wydarzeniu Harcerzy "Wodniaków" jakim był 50 Odrzański Spływ Wiosenny.
osw wil5

Harcerze rozpoczęli swoje zmagania od zameldowania się w Porcie Gliwickim w środę 22 maja skąd rozpoczęła się ich wodniacka przygoda.

Już następnego dnia Załoga zwodowała swoje "kanadyjki" i ruszyła szlakiem im. kpt.Roberta Oszka by dotrzeć do miejsca biwakowania Mechnicy.

W sobotę rano w Koźlu zameldowali się nasi najmłodsi uczniowie - zuchy z załogi "przyjaciół nemo" 24 Drużyny Wodnej Próbnej.osw wil2

Tam po raz pierwszy w swoim życiu miały możliwość doświadczyć "śluzowanie" gdzie wraz z innym załogami zuchowymi rozpoczęła się ich przygoda na szlaku rzeki Odry.osw wil3

Nasz spływ zakończyliśmy w niedzielę na Górze św. Anny gdzie złożyliśmy kwiaty pod Pomnikiem Czynu Powstańczego i zrobili pamiątkowe zdjęcie harcerzy wodniaków jubileuszowego 50 Odrzańskiego Spływu Wiosennego.osw wil6

Z Harcerskimi Pozdrowieniami
Czuwaj - Ahoj

24 Drużyna Wodna Próbna - Otwarcie Sezonu Nawigacyjnego PDF Drukuj Email

OTWARCIE SEZONU NAWIGACYJNEGO

Druhny, Druhowie, Zuchy i Rodzice !

Mamy wielki zaszczyt zaprosić Was na Tegoroczne Otwarcie Sezonu Nawigacyjnego! Jest to typowa wodniacka impreza, na której nie może Cię zabraknąć. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta- czeka na Ciebie wiele atrakcji jak i zabaw!:)

KIEDY?    27 KWIETNIA
GDZIE?    KOCHŁOWICE, UL.GOŚCINNA, (boczna Piłsudskiego)
                   OŚRODEK    "RYBACZÓWKA"

O KTÓREJ GODZINIE?        GODZINA 10.00 APEL
CO ZABRAĆ?              KIEŁBASKĘ I COŚ SŁODKIEGO.

CZUWAJ- AHOJ!

Więcej artykułów…