„Non stop jestem online” PDF Drukuj Email

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

Non stop

jestem online

Miło nam poinformować, że znane już są wyniki szkolnego konkursu ortograficznego. W ramach polonistycznych zmagań uczniowie musieli poradzić sobie z dyktandem traktującym o Internecie               i zagrożeniach z niego płynących. Wśród gimnazjalistów najlepszy wynik osiągnęła AGATA GĘBICZ         z klasy 1C, natomiast w szkole podstawowej zwyciężyła MAGDALENA KYCLER z klasy 6A. Wynik Magdy był najwyższy, jeżeli chodzi o wszystkich uczestników konkursu, dlatego została ona zwycięzcą kompetycji.

Od dnia dzisiejszego, do przyszłej edycji konkursu MAGDALENA KYCLER może szczycić się tytułem TYTANA ORTOGRAFII 2017!

Serdecznie gratulujemy!

XV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Lwowie i Kresach Wschodnich PDF Drukuj Email

2016-11-28 202310

Nasze laureatki PDF Drukuj Email

na Wernisażu Poetyckim

24. 11 .2015 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu odbyło się podsumowanie

XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Poezji Dziecięcej.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej  szkoły.

Gimnazjum:

Weronika Siwczyk kl. II A

Sara Dudek kl. III A

Laureaci otrzymali dyplomy oraz tomiki wierszy, w których znalazły się ich utwory. Recenzentem tomiku jest dziennikarka, pisarka, córka wybitnego poety

K. I. Gałczyńskiego, Pani Kira Gałczyńska.

laureatki

Konkurs fotograficzny "Barwy Jesieni 2015" PDF Drukuj Email

Wszystkich zainteresowanych fotografią zapraszamy do udziału w 4 edycji
konkursu "BARWY JESIENI"

barwy jesieniJesień powoli otula nas już swoimi kolorami, odcieniami czerwieni, żółci, brązu i zieleni. Wieczorne mgły, odlatujące ptaki... Czy da się uchwycić ten magiczny czas jesieni?

Jeśli masz aparat fotograficzny, pasjonują cię obrazy zatrzymane w kadrze - to do dzieła!!! Czekamy właśnie na ciebie.

Uwaga!!! W tym roku zapraszamy do konkursu również uczniów z poza naszej szkoły.

Prace należy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Laureatki Konkursu Poetyckiego PDF Drukuj Email

całosc z kon

Małgorzata Banek z IIIa Gimnazjum  - zdobywczyni III miejsca, Sara Dudek z IIa i Natalia Kupczak z IVd to laureatki XI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego, które wzięły udział w Wernisażu Poetyckim wraz z opiekunkami p. Łukowicz i p. Gorgoń, organizowanym przez MDK w Zabrzu. Nasze poetki otrzymały na pamiątkę tomiki wierszy z recenzją p. Jacka Cygana - poety i tekściarza.

GRATULUJEMY SUKCESU!!!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>