Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2012/2013 PDF Drukuj Email
  • III miejsce w eliminacjach gminnych "III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska".

  • IV miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Christmas 2012 w etapie krajowym oraz 9 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Christmas 2012 zajął Igor Parnowski klasa 2b

  •  I miejsca  w etapie wojewódzkim konkursu programistycznym "Baltie 2013" zajął Artur Gębicz z kl. 6a

  • III miejsca  w etapie wojewódzkim konkursu programistycznym "Baltie 2013" zajął Jakub Teterycz z kl. 6a

  • III miejsce w IX Plastycznym Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym „Co Astronom Mag zobaczył przez gwiaździstą lunetę?” (25.03.2013 r.) zajęły uczenniceKinga Cygora z kl. 2b i Barbara Chryc z kl 3a

  • II miejsce w XV edycji Konkursu Plastycznego Katowice - Ostrawa "Jak płynie czas..." zajęła Oliwia Szczypior z kl. 6c

  • wyróżnienie w etapie wojewódzkim w XV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Twoja wiedza i czujka w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu" otrzymała Natalia Tomiło z kl. 6c

  • wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Malarskim dla dzieci i młodzieży "Straszki śląskie- bohaterowie legend, bajek i przywiarek" otrzymały uczennice Zofia Wylecioł i Amelia Leks z kl. 3a

  • II miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Malarskim dla dzieci i młodzieży "Straszki śląskie- bohaterowie legend, bajek i przywiarek" zajęła Olga Stypiński z kl. 4b

  • wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Malarskim dla dzieci i młodzieży "Straszki śląskie- bohaterowie legend, bajek i przywiarek" otrzymała Kinga Stypiński z kl. 4b

  • I miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Malarskim dla dzieci i młodzieży "Straszki śląskie- bohaterowie legend, bajek i przywiarek" zajęła Ewa Stypiński z kl. 6b

  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o tematyce ekologicznej "Sposób na domowe odpady" zajęła Natalia Tomiło z kl. 6c,

  • wyróżnienie w Międzyszkolnej „Biesiadzie Dziecięcej" otrzymały Oliwia Adamowicz i Agnieszka Czerner z kl. 2c

  • wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "POEZJA WOLNOŚCIOWA OKRESU PRL-u" otrzymała Weronika Górka 3d

  • wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny" otrzymał Tomasz Frąc 4b

  • wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny" otrzymał Michał Raczyński 4c

  • I, III miejsce w XI Delfiniadadzie Pływackiej o Puchar Prezydenta Miasta Katowic zajęła Amelia Muńkowiak 4b

  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Galileo" otrzymał Mateusz Król 4a

  • wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas V „Mistrz Matematyki" otrzymali Anna Wysocka, Kamil Zięba z klasy 5b

  • IX miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Magia Literatury" zajęła Alicja Okońska 6a

  • I miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym zajął Wojciech Sontowski 5c

  • wyróżnienie w II Zabrzańskim Festiwalu Tańca Przedszkolaków "Igraszki 2013" otrzymał Zespół Taneczny Wiolinki

  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Hip -hop w Lublińcu zajął Zespół Taneczny Wiolinki

  • IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Hip - hop "World Dance" w Sosnowcu zajął Zespół Taneczny Wiolinki

 

 

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl