Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 6 w roku szkolnym 2012/2013 PDF Drukuj Email
  • 2 miejsce w eliminacjach gminnych "III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska"

• 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Czerwona Kokardka-Światowy Dzień Aids” zajeła uczennicaWiktoria Gajos z kl. 1c

• 3 miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Projekt Murala " zajeła uczennica Natalia Laskowska z kl. 1c

• 2 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Informatyczno-Humanistycznym "Ja w poetyckich dymów kłębach" zajęła Aleksandra Zajfert

• Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów gimnazjum województwa śląskiego i laureat VII Olimpiady Matematycznej GimnazjalistówFilip Lisiewski klasa IIIa.

• Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum województwa śląskiegoPaweł Altman klasa IIIa.

• Finalistka III Regionalnego Konkursu Ortograficznego w czterech językach ,,DICTATION, DICTADO, DIKTAT, DYKTANDO'' Olga Cichoń klasa IIIc.

• Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Historycznej dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ,,Konstanty Wolny - pierwszy marszałek Sejmu Śląskiego'' - Mateusz Kamiński klasa IIId.

• I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w piłce nożnej chłopców zdobyła klasa IIIb.

• I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w koszykówce chłopców, I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów w piłce ręcznej chłopców i III miejsce w finale IX Gimnazjady Młodzieży Szkolnej o puchar marszałka województwa śląskiego w koszykówce chłopców zdobyła klasa IIId.