Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2008/2009 PDF Drukuj Email

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Stypendiada  Wczesnoszkolna"             zajęła A.Bulska (3A)

 II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śląskie Straszki"  zajęła M.Grześkowiaka

→  II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śląskie Straszki" zajął M.Meisner

 II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śląskie Straszki"  zajęła J.Szczypara

 II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ornitologicznym zajął O.Łukasik (6A)

→  III miejsce w Miejskim Konkursie Mitologicznym zajął A.Gucwa (6D)

→  III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Klęska, Powódź, Huragan"  zajęła N.Laskowska

 III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Klęska, Powódź, Huragan" zajął K.Staszek

→  finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Nudna Matematyka" - F.Lisiewski (5A)

→  finalista w Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego " Mali Mieszkańcy Wielkiego Drzewa - Świat Widziany Oczami Tobiego" - K.Staszek (1A)

→  przejście do II etapu w Konkursie Interdyscyplinarnego dokonał M.Grześkowiak (6C)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelnika "Stypendium Wczesnoszkolne" zajął A.Jargiło (2A)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelnika "Stypendium Wczesnoszkolne" zajęła A.Okońska (2A)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Stypendium Wczesnoszkolne" zajęła A.Bulska (3A)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Stypendium Wczesnoszkolne" zajęła A.Mróz (3C)

→  wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Cztery pory roku" zajęła I.Ogórek (3A)

→  wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Moja Europejska Rodzina" zajęła S.Połcik (3C)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "Stypendia dla klas IV,V,VI" zajął A.Gucwa (6D)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "I Ty Bądź Czytelnikiem" zajęła W.Ficek (6B)

 wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "I Ty Bądź Czytelnikiem"  zajęła M.Boduak (6B)

 wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "I Ty Bądź Czytelnikiem" zajęła P.Żywica (6B)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie  Pastycznym "Projekt Graficzny Symbolu Ekologicznego Miasta Katowice" zajęła A.Doman (6A)

→  wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Nasze Miast W Przyszłości" (Praca Grupowa) zajęła A.Ostapowicz (5C)

 wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Nasze Miast W Przyszłości" (Praca Grupowa) zajął R.Konopka (5C)

 wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Nasze Miast W Przyszłości" (Praca Grupowa) zajęła O.Cichoń (5C)

→  wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Nasze Miast W Przyszłości" (Praca Grupowa) zajął P.Barwiński (5C)

 I miejsce na 25m stylem motylkowym chłopców zajął S.Zawadzki

→  II miejsce na 25m stylem dowolnym chłopców zajął B.Nowak
 IV miejsce na 25m stylem motylkowym chłopców zajął S.Zawadzki

 IV miejsce na 25m stylem motylkowym chłopców zajął B.Nowak

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl