Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2013/2014 PDF Drukuj Email

 

PRZEDMIOTOWE:

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląkiego - Wojciech Sontowski z klasy 6c

  • Finalista  XIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Bajkowe Zadanie" - Tymon Gądzik i Magdalena Kycler

  • I miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programistycznym Wielkanoc 2014 w etapie krajowym i V miejsce w etapie międzynarodowym zajęły uczennice: Julia Linowska i Martyna Madej z klasy 3b

  • II miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programistycznym Christmas 2013 w etapie krajowym i VI miejsce w etapie międzynarodowym zajął Igor Parnowski,  uczeń klasy 3b

  • III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Creative Baltie 2013 w etapie krajowym zajął Igor Parnowski, uczeń klasy 3b

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim ,,Stoi na stacji lokomotywa...'' zajęła Julia Kuc

  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ,,Bat Kid'' zajął Igor Dąbrowski

  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ,,Bat Kid'' zajął Maksym Jędrak

  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ,,Bat Kid'' zajęła Julia Kotas

  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ,,Bat Kid'' zajęła Agata Gębicz

  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ,,Bat Kid'' zajął Aleksander Nowak

  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ,,Bat Kid'' zajął Wojciech Sontowski

  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ,,Bat Kid'' zajął Kamil Wołosowicz

  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Bajkowe Zadania zajęła Magdalena Kycler
  • I miejsce w XX Miejskim Konkursie Mali Mistrzowie Ortografii "W świecie dziecięcych zabaw" zajęła Magdalena Kycler
  • II miejsce w Miejskim Kokursie Matematycznym "Rusz Głową Mały Pitagorasie" zajął Tymoteusz Baran

  • Mistrza Logicznego Myślenia  w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia zdobyła Magdalena Kycler

  • Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia zdobył Jakub Koczy

  • Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia zdobył Tomasz Frąc

  • Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia zdobył  Łukasz Frąc

  • Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia zdobył Tymon Gądzik
  • XI miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Panda Junior” zajął Tymoteusz Baran z klasy 2a
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN 2013 z języka angielskiego na poziomie 1 otrzymał Maciej Leszczorz kl.5a
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PANDA 2014 z języka angielskiego na poziomie 1 otrzymała Paulina Głombik kl.5d
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ''Kangur matematyczny'' - Tomasz Frąc 5b
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ''Kangur matematyczny'' - Jakub Koczy 5b
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ''Kangur matematyczny'' - Samanta Przywara 4c

ARTYSTYCZNE:

  • I miejsce w VI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Break Dance, Street Dance i Hip Hop w kategorii Hip Hop Formacje - tancerze do lat 13 dla "Wiolinek"

  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego "World Dance Sosnowiec 2014" dla "Wiolinek"

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Kartka Świateczna'' zajęła Karolina Malik

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o tematyce lotniczej zajęła Karolina Malik

  • Certyfikat dla Bianki Nowaka za zrobienie arcydzieła dodanego do koleckcji sztuki dziecięcej w Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • I miejsce w Konkursie ,,Ekologiczny karmnik dla ptaka'' kategoria - praca przestrzenna zajęła Paulina Głombik klasa 5b

  • II miejsce  w Konkursie ,,Ekologiczny karmnik dla ptaka'' kategoria - praca przestrzenna zajęła  Kinga i Olga Stypińskie z klasy 5b

  • III miejsce w Konkursie ,,Ekologiczny karmnik dla ptaka'' kategoria - praca przestrzenna zajął Łukasz Frąc 5b

  • I miejsce w Konkursie ,,Ekologiczy karmnik dla ptaka'' kategoria - praca płaska zajął Marcel Jeżmanowski z klasy 1a

  • II miejsce w Konkursie ,,Ekologiczy karmnik dla ptaka'' kategoria - praca płaska zajął Patrycja Filipczyk klasa 3c

  • wyróżnienie w etapie okregowym konkursu "Moja Polska w 2050 roku" zajął Kamil Wołosowicz z kl. 5a
  • wyróżnienie w etapie okregowym konkursu "Moja Polska w 2050 roku" zajęła Julia Kierepko z kl. 1d
  • wyróżnienie w etapie okregowym konkursu "Moja Polska w 2050 roku" zajęła Julia Lubelska zkl. 5c

  • I miejsce w XII Miejskim Konkursie Czytelniczymdla uczniów klas pierwszych "Już pięknie czytam" zajęła Małgorzata Tomczyk z kl. 1a

SPORTOWE:

  • III miejsce 25m stylem dowolnym w Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych w Pływaniu zajął Jakub Kalamłacki

  • II miejsce 25m stylem klasycznym w Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych w Pływaniu zajęła Weronika Knapik

  • III miejsce w sztafecie 4x25m stylem dowolnym w Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych w Pływaniu zajeli: Jakub Kalamłacki, Kamil Pauler, Alan Barański i Oskar Zając

  • III miejsce 50m stylem dowolnym w Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych w Pływaniu zajęła Natalia Gawik

  • III miejsce 50m stylem dowolnym w Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych w Pływaniu zajął Jakub Kania

  • III miejsce 50m stylem grzbietowym w Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych w Pływaniu zajął Wojtek Pazik

  • III miejsce 50m stylem klasycznym w Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych w Pływaniu zajął Piotr Hajder
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl