TELEWIZJA SZKOLNA

Kluby i organizacje

face3

Mikołajki w naszej szkole i okolicznych przedszkolach PDF Drukuj Email

6 grudnia 2016 r. tradycyjnie już zastępy samorządowych Świętych Mikołajów zawitały do okloicznych przedszkoli. Nie zapomnieli także o najmłodszych uczniach naszej szkoły. Wszystkie dzieciaki były bardzo zadowolone, gdy przyszedł Mikołaj, ale jeszcze bardziej, gdy dostały oczekiwane prezenty. 
DSC 1603

 
Podsumowanie miejskiego konkursu przyrodniczego PDF Drukuj Email

DSC 0258
DSC 02977 grudnia 2016 uczennice klasy 5b Wiktoria Kowalczyk oraz Julia Mikołajczyk wraz z nauczycielką przyrody Ewą Dutkiewicz odwiedziły siedzibę Polskiego Radia Katowice, gdzie odbyło się podsumowanie konkursu organizowanego przez Pracownię Edukacji Żywej- jako plon zajęć terenowych w ramach projektu „Moje przyrodnicze Katowice". Uczestnicy mieli przygotować ilustrowaną książkę przyrodniczą dla dzieci. Wśród ponad 70 prac, Wiktoria Kowalczyk otrzymała jedno z wyróżnień- za pracę pt. „Przygody ślimaka Stefana". Poza tym organizatorzy zorganizowali dla nas zajęcia warsztatowe z udziałem leśników i edukatorów przyrodniczych, zwiedzano też radio i każdy mógł się poczuć redaktorem audycji. Był też Mikołaj, gry i zabawy, poczęstunek oraz upominki dla wszystkich uczestników. Szkoły biorące udział w konkursie otrzymały pomoce do nauczania przyrody, a od leśników piękne karmniki dla ptaków.

 
Miejska Dżungla 2016 PDF Drukuj Email

W sobotę 3.12. 2016r. uczniowie naszego gimnazjum już szósty raz brali udział w Akcji Parkingowej  „Łam bariery nie przepisy". Byliśmy na parkingach przy Silesia City Center. Sprawdzaliśmy, czy kierowcy parkujący na miejscach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych posiadają ważne karty parkingowe oraz czy są one użytkowane przez osoby do tego upoważnione. Rozdawaliśmy ulotki: „Nigdy nie parkuję w miejscu dla niepełnosprawnych" oraz takie, które  przestrzegały osoby niewłaściwie parkujące. 

2016-12-06 184551

 
Eliminacje do finału Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi" PDF Drukuj Email

WP 20161205 002Dnia 02.12.2016 w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbyły się eliminacje regionalne do finału ogólnopolskiego konkursu poezji religijnej "Pierścień św. Kingi". Do finału awansowało trzech najlepszych uczniów z regionu, z czego aż dwóch z naszej Szkoły: Oskar Rzeszut (I miejsce) oraz Błażej Babczyński (III miejsce). Uczniowie Ci udadzą się 14.12.2016 na finał, który odbędzie się w Uzdrowisku "Kopalnia Soli Bochnia".

Do konkursu uczniów przygotowuje p. Grzegorz Juranek.

WP 20161205 007WP 20161205 008

 
Występ zespołów - Katowiczanie i Bez Zapowiedzi na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Katowicach PDF Drukuj Email

DSC 2086W niedzielę 4 grudnia 2016 r. zespół wokalny "Bez Zapowiedzi" pod kierownictwem p. Zbigniewa Tarajkowskiego oraz zespół pieśni i tańca "Katowiczanie" pod kierownictwem p. Marioli Ćwiklińskiej wystąpili podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego na katowickim rynku. Trochę było zimno, ale daliśmy radę ;)
DSC 2018
DSC 2034

 
Certyfikat - Szkoła Promująca Zdrowie PDF Drukuj Email

NASZA SZKOŁA W KRAJOWEJ SIECI SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIEcertyfikat zdrowie1

Decyzją Centralnej Kapituły Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie nasza szkoła uzyskała rekomendację do nadania tego prestiżowego wyróżnienia.
W dniu 23 listopada w Warszawie odbyła się ceremonia nadania 35 placówkom z całej Polski Krajowych Certyfikatów Szkoły Promującej Zdrowie. Wśród odznaczonych szkół znalazła się także nasz szkoła.

Uroczystego wręczenia w Auli Ośrodka Rozwoju Edukacji dokonał Sekretarz Stanu w MEN, wiceminister edukacji narodowej – Maciej Kopeć. Tym samym szkoła została włączona do Krajowej Sieci Szkół odznaczonych certyfikatem i należy do Europejskiego Programu Szkoły dla Zdrowia w Europie.

certyfikat zdrowie

 
Delfiniada i Gimnazjada 2016 PDF Drukuj Email

XVI GIMNAZJADA PŁYWACKA O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KATOWIC

rekinPliki do pobrania:

Karty startowe.pdf
Lista zawodników.pdf
Zgoda rodziców.pdf
Komunikat główny.doc

 

XV DELFINIADA PŁYWACKA O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KATOWIC

Pliki do pobrania:

Karty startowe.pdf
Lista zawodników.pdf
Zgoda rodziców.pdf
Komunikat główny klasy 3-4.doc
Komunikat główny klasy 5-6.doc

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 97
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl